Predaj 1 izbový byt Nitra - Chrenová, Lesná ul.

Tlač
Cena: 79 000,00 € / txPUnitEuro
Predaj 1 izbový byt Nitra - Chrenová, Lesná ul.Predaj 1 izbový byt Nitra - Chrenová, Lesná ul.
Viac foto: Predaj 1 izbový byt Nitra - Chrenová, Lesná ul.
Typ nehnuteľnosti:
Byt
Lokalita:
Nitra
Mestská časť:
Nitra - Chrenová
Počet izieb:
1
Počet poschodí:
1/13
Úžitková plocha (m2):
37

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 1 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Nitra – Chrenová , Lesná ulica. Byt sa nachádza na 1. poschodí v 13 poschodovom bytovom dome.

Nehnuteľnosť prešla rozsiahlou rekonštrukciou a taktiež zmenou dispozície. Pôvodné bytové jadro bolo celé odstránené a vymurovalo sa nové bytové jadro s pozmenenou dispozíciou. Zmenou dispozície sa docielilo zväčšenie obytného priestoru čo umožnilo prepojenie kuchynského kútu a obývacej miestnosti. Vďaka prepojeniu kuchyne a obývacej miestnosti vznika samostatná spálňa ktorá poskytuje maximálny komfort pohodlia. Výhodu bytu je taktiež veľký balkón ktorý prechádza cez obývaciu izbu tak aj cez spálňu. V byte boli vymenené elektrické rozvody ktoré sa zasekávali priamo do panelu, nové stierky, nová kuchynská linka, drevené podlahy, nové radiátory, menené zárubne a interiérové dvere a bezpečnostné dvere. Byt poskytuje maximálny komfort bez akejkoľvek investície.

Bytový dom prešiel taktiež rekonštrukciou: menené stupacie rozvody, zateplenie bytového domu, nová izolácie strechy, menené hlavné vstupné dvere, nové výťahy – osobný aj nákladný, elektronický vrátnik, kamerový bezpečnostná systém. Aj vďaka rekonštrukciu bytového domu sa dosahujú nízke mesačné náklady cca 70€/mesiac

 

Danú nehnuteľnosť odporúčame na bývanie ako aj na investíciu.

 

Cena je uvádzaná vrátane právneho servisu!!!

Ing. Michal BrtkaIng. Michal Brtka
majiteľ realitnej kancelárie
0917 840 911
michal.brtka@realitybrtka.sk


Vyhľadávaná lokalita, 37 m2
Meno:
E-mail:
Správa:

Copyright © 2016 - 2020 RealityBrtka | All Rights Reserved | Developed by MrCode.NET

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x